Polecam Centrum COMO, dr Michała Orskiego i jego zespół, bo spotkałam sie tam z przemiłą i fachową obsługą. Moje oczy po usunięciu zaćmy z nowymi, perfekcyjnie dobranymi soczewkami nigdy lepsze nie były.
Nie ma sie czego obawiać w takich rękach.
Jestem 2 miesiące po operacji zaćmy.
Z całego serca polecam doktora Orskiego.Potrafil opanować mój wielki stres i dokonał tego , zobaczyłam świat w innych kolorach.
Dziękuję panie Doktorze.
Znalazłam Pana Doktora w bardzo trudnej sytuacji związanej z chorym okiem po witrektomii wykonanej w innej placówce. W oku nadal miałam pozostawiony olej silikonowy, a szpital wojewódzki, w którym wykonywano pierwotny zabieg, ciągle odraczał jego usunięcie. Przez obecność silikonu praktycznie nie widziałam.Zgłosiłam się do Pana Doktora z ogromną prośbą o pomoc i wykonanie zabiegu usunięcia oleju silikonowego. Mimo że to nie on przeprowadzał pierwotną operację, podjął się leczenia i powiedział, że spróbuje mi pomóc. Dodam, że pozostawienie oleju silikonowego w oku może prowadzić do poważnych powikłań.Po zabiegu Pan Doktor zawsze był otwarty na rozmowę i odpowiadał na wszystkie pytania. Jest człowiekiem niezwykle życzliwym, spokojnym i potrafi rozmawiać z każdym pacjentem z dużą empatią i szacunkiem. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego skromności oraz profesjonalizmu.Uważam, że Pan Doktor zasługuje na najwyższe uznanie i rekomendację.
Z całego serca polecam COMO Centrum Okulistyki❤️ Doktor Michał ze swoim zespołem są cudotwórcami. Po przeprowadzonych badaniach przez przemiłą Panią Agnieszkę, w trakcie konsultacji z doktorem zostały przedstawione metody korekcji wzroku. Ze względu na wyniki badań oraz dużą wadę wzroku zdecydowałam się na zabieg bezdotykową metodą Trans-PRK. Pan doktor dokładnie opisuje każdą metodę oraz za i przeciw. Sam zabieg trwał dosłownie kilka minut, był bezbolesny i zmienia życie dosłownie o 180 stopni. Po 20 latach chodzenia w okularach i używania soczewek kontaktowych, aż nie można uwierzyć, że widzi się od razu po wstaniu z łóżka. Polecam serdecznie i dziękuję za odmienienie życia na lepsze❤️
Angelina Pagacz
2 tygodnie temu
Miesiąc temu przeszedłem w klinice COMO zabieg laserowej korekcji wzroku metodą FemtoLasik. Pożegnałem się z okularami i już po tak krótkim okresie czasu mogę w pełni poświęcić się realizacji swoich celów oraz pasji, w których noszenie okularów mi przeszkadzało. Podejście personelu do pacjenta jest pełne profesjonalizmu, od pierwszej rozmowy przy badaniach wstępnych czułem, że trafiłem w odpowiednie miejsce. Zabieg oraz rekonwalescencja przebiegły dokładnie tak jak opisał mi to dr Orski w trakcie badań kwalifikacyjnych. Najgorsze były pierwsze 2 dni po zabiegu, suchość oka i ból nie są przyjemne (ten dyskomfort szybko znika) ale czego się nie robi dla poprawy komfortu życia :) Efekty końcowe są w pełni satysfakcjonujące. Polecam COMO każdemu, kto szuka kliniki okulistycznej z indywidualnym podejściem do pacjenta, rzetelnością oraz personelem pełnym empatii.
Pod opiękę pana dr n. med. Michała Orskiego trafiłam po poważnym odwarstwieniu siatkówi. Obecnie jestem 3 miesiące po witrektomii, którą pan dr wykonał i dzięki jego nieocenionemu talentowi widzę i wracam do zdrowia. Dr podchodzący z pasją do tego co robi, ogromną wiedzą i zrozumieniem dla pacjenta. Osobiście nie znajduję słów, którymi mogłabym wyrazić wdzięczność za uratowanie wzroku.
Podziękowania i słowa uznania również dla pani dr Małgorzaty Orskiej, która jest wspaniałym specjalistą z doświadczeniem, a także kobietą pełną empatii i dobroci. Pod opieką takich Lekarzy można czuć się bezpiecznie.
Klinika z bardzo miłą, profesjonalną i kompetentną obsługą.
Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej opieki i pomocy.
Szczeże Polecam Świetny Specjalista! Pan Doktor poradził sobie z moim bardzo dużym astygmatyzmem bez żadnych komplikacji. Zabieg przebiegł sprawnie, a opieka była na najwyższym poziomie, ogromne podziękowania dla całego przemiłego personelu. Dziękuję Bardzo. Polecam
Krzysztof Wrobel
4 tygodnie temu
Jeżeli chcesz się pozbyć okularów i zyskać turbo komfort w życiu to zdecydownie nie ma lepszego miejsca na laserową korekcję wzroku. Cały zespół - panie na recepcji, panie optometrystki i Dr Michał to profesjonalni i przemili ludzie - na każdą kontrolę przychodzę z wielką radością i czuję się odpowiednio zaopiekowany! Dr Michał po klasyfikacji zaproponował mi 2 metody, lecz ze względów możliwych w moim przypadku powikłań, polecił mi transPRK (zdecydowanie mniej marketingowa metoda :D) i nie żałuję ani trochę. Wszystko przed operacją zostało mi dokładnie wytłumaczone a sam zabieg był ekspresowy. Polecam każdemu - jakbym mógł to dałbym i 10 gwiazdek!
Tomasz Płaneta
4 tygodnie temu
Wspaniała klinika, doskonali lekarze, dostępność wszystkich badań i zabiegów leczenia wzroku
Janusz Kołodziejczyk
miesiąc temu
Jestem bardzo zadowolony z zabiegu laserowej korekcji wzroku. Już po krótkim czasie osiągnąłem pełną ostrość widzenia i mogłem całkowicie zrezygnować z okularów, a powrót do codziennych aktywności był naprawdę szybki.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje cały zespół za pełen profesjonalizm! Świetna konsultacja, dokładne wyjaśnienia i bardzo dobra opieka zarówno przed, jak i po zabiegu.
Zdecydowanie polecam!
Patrick Mosio
miesiąc temu